Minust

Minu nimi on Helena ja mul on omandatud magistrikraad psühholoogias. Kokku olen selles valdkonnas tegelenud ca 200 kliendiga, alates kooliteed alustavatest lastest kuni täiskasvanuteni oma elukaare lõpus. Rakendan oma töös klassikalist rääkimisteraapiat vaheldumisi lahenduskeskse nõustamissuunaga. Ma arvan, et teadmised ilma empaatiata on kasutud.

                                                                                                            OLEN TÖÖTUKASSA PARTNER !

Teenused

Videonõustamine

Saad minuga kohtuda endale mugavas asukohas läbi Zoomi veebiplatvormi, hoides samas logistika pealt oma aega kokku.

Paari- või pereteraapia

Murekohtade puhul partner- või peresuhetes aitan neutraalse vahendajana selgust leida, saades turvalises keskkonnas kuuldavaks ja märgatuks.

1:1 nõustamine kabinetis

Klassikaline nõustamisviis, mis hõlmab vestlust, arutelu ja ressursside kaardistamist.

BLOGI

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas üks sessioon välja näeb?

Esmakohtumisel saame tuttavaks ning kuulan aktiivselt Sinu kirjeldust sellest, mis Sulle muret valmistab. Kogun taustainfot Sinu pere, tervisliku olukorra jm vajaliku kohta. Uurin Sinu ootusi mulle – mismoodi mina saan Sulle abiks olla Sinu teemaga seoses. Paneme paika edasised sammud lahenduse suunas.

Milliseid meetodeid Sa töös kasutad?

Olen pühendunud nõustamispsühholoogia suunale ning kasutan oma töös peamiselt lahenduskeskse teraapia tehnikaid. Selgitan kliendile erinevate häirete toimemehhanismide teoreetilist tagapõhja inimlikus keeles. Kliinilisi teste. Töölehti. Kodutöid. Konstellatsiooni. Erinevaid psühholoogilisi kaardipakke (hirmud, seksuaalsus, ressursid jm).

Kas Sa pakud paindlikku hinda ka?

Jaa, kuna olen erapraksise turule sisenev psühholoog, siis kasutan ühe kliendibaasi loomise strateegiana paindlikku hinnastamist. Mõistan, et teenuse keskmine turuhind 60.- eurot võib osutuda kalliks. Soovin oma klientidele vastu tulla, seega kõik on läbi räägitav ja kokku lepitav. Ühtlasi nõustan ka tasuta kui ma sellekohase otsuse teen kliendi olusid arvestades.

Miks ma pean vähemalt 24h mittetulekust ette teatama?

Et hoida usaldust, millel minu ja Sinu professionaalne suhe põhineb.
Et austada meie mõlema aega, mis on taastumatu ressurss.

Kliendikogemused

Raske on leida Sinust paremat psühholoogi, kellega tekkis kohe klapp ja kes ei pannud esimese asjana mind hingamisharjutusi tegema!
Laura R. (17.a)
Ma olen keskmine Eesti mees ja ei räägi oma muredest kellelegi eriti. Sina aga selgitasid ära, mis kust tuleb ja suunasid mind teadlikumalt end jälgima.
Kevin T. (31.a)
Olen väga tänulik reaalse abi eest, mida tol eluhetkel vajasin. Äärmiselt tänuväärne võimalus leida tuge sellise lühikese ooteajata tavapäraselt nii pikkade järjekordade juures.
Sirje M (46.a)
Asukoht

Väike-Paala 1-515 Tallinn (Top Connecti maja) V korrus

Tööaeg

10:00  – 18.00 
E – P

Võta ühendust

Tel: +372 59 1111 57
Email: helena@talihärmteraapia.ee

Scroll to Top